Компанія BRANEL

Компанія Branel - лідер українського ринку по оптовим поставкам палива. Ми пропонуємо доставку дизеля, бензину, масла, скрапленого газу, етанолу та інших нафтопродуктів за доступними цінами в будь-який регіон України. Ретельно контролюємо і перевіряємо кожну партію. Пропонуємо клієнтам якісний продукт, що відповідає міжнародним нормам і вимогам. Доставка здійснюється спеціалізованим транспортом. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, тому гарантуємо гнучкий підхід до потреб кожного клієнта.

Дізнатися більше
Актуальні ціни
Ціни вказані в грн., В т.ч. ПДВ

Ви можете замовити паливо об'ємом від 2000 до 40000л.

Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.01.2022 17:50
Купити паливо
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Ми Branel

  Компанія Branel - лідер українського ринку по оптовим поставкам палива. Ми пропонуємо доставку дизеля, бензину, масла, скрапленого газу, етанолу та інших нафтопродуктів за доступними цінами в будь-який регіон України. Ретельно контролюємо і перевіряємо кожну партію. Пропонуємо клієнтам якісний продукт, що відповідає міжнародним нормам і вимогам.

  Чому підприємці вибирають Branel:

  • контроль якості на всіх етапах поставки;
  • професійний підхід до кожного клієнта;
  • прямі поставки палива і інших нафтопродуктів від провідних виробників України, Литви, Туреччини, Росії;
  • більше 100 паливних баз по всій країні, що дозволяє організувати максимально швидку доставку палива в будь-який регіон.

  Доставка здійснюється спеціалізованим транспортом. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, тому гарантуємо гнучкий підхід до потреб кожного клієнта

  Контакти
  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Безперебійне постачання палива на вигідних умовах

  Займаєтеся вантажними й пасажирськими перевезеннями або ви є представником підприємства, на якому експлуатуються транспортні засоби або спецтехніка? Тоді вам необхідне своєчасне постачання палива. Довірте вирішення цієї задачі компанія Branel! У нас у широкому асортименті представлено пальне, реалізація якого ведеться дрібним і великим гуртом.

  Не витрачайте дорогоцінний час на пошуки постачальників! Зробіть замовлення в Branel, і нафтопродукти будуть доставлені в обумовлені терміни!

  Стабільно широкий асортимент

  Наша команда забезпечує можливість придбати багато різновидів палива. У каталозі Branel ви знайдете:

  • дизельне паливо;
  • бензин (стабільний, А-92, А-95);
  • скраплений газ.

  Крім пального, пропонуємо гуртом купити етанол і супутні нафтопродукти: дорожній бітум, базова олива. На всі товари надаються сертифікати. Цетанове число, температура помутніння, точки закорковування, вміст води й сірки, якість вуглецевого нагару, що виділяється під час горіння, та інші показники, від яких залежать експлуатаційні характеристики ДП, відповідають встановленим нормам. Те ж саме стосується бензину. При його оцінці важливими показниками є октанове число, фракційний склад, концентрація сірки, бензольних з'єднань, кисню, процентне співвідношення вуглеводнів.

  Здійснюємо продаж палива тільки від надійних виробників. Це компанії:

  • України;
  • Росії;
  • Туреччині;
  • Литви.

  Будь-які марки бензину або дизельного палива, які можна купити в нас, відповідають екологічним стандартам Євро-3 та Євро-5. Їх споживання обумовлює менше шкідливих викидів до навколишнього середовища.

  Принцип роботи з клієнтами

  Вам пропонується купити паливо гуртовою партією, об’єм якої може варіюватися від 2000 до 40 000 л. Для перевезення використовуємо спеціалізований транспорт:

  • газовози;
  • бензовози;
  • бітумовози.

  Здійснюємо доставляння нафтопродуктів з баз, розташованих у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській, Полтавській, Волинській, Кіровоградській та інших областях України. Компанія Branel працює по всій території країни. Пункти збору палива знаходяться не тільки в обласних центрах, але й у невеликих містах і селах:

  • Любомирка;
  • Бородянка;
  • Сарни;
  • Шостаківка;
  • Гайсин;
  • Калинівка та інші.

  Географія Branel постійно розширюється.

  Можливість купити нафтопродукти гуртом на найближчій від вас базі значно скорочує час постачання. При плануванні замовлення у спеціальному меню сайту ви побачите вільні машини, послугами яких можете скористатися. У каталозі відображені актуальні ціни на рідке пальне, газ, спирт і допоміжні нафтопродукти. Вони регулярно оновлюються відповідно до ситуації на ринку України.

  Перш ніж купити гуртом, у вас є можливість попередньо розрахувати вартість партії. На сайті для цієї мети передбачений спеціальний калькулятор. У відповідні поля ви вносите фізичні характеристики необхідного нафтопродукту, вихідний і кінцевий пункти доставляння, інші параметри, що мають значення при формуванні ціни. Для вашої зручності надається можливість переведення маси в об’єм або навпаки.

  Готові до довгострокового співробітництва

  У багатьох сферах бізнесу споживання паливно-мастильних матеріалів є неодмінною умовою. Їх відсутність може паралізувати роботу підприємства. У вас є можливість уникнути цього, якщо скористаєтеся послугами компанія Branel.

  Пропонуємо сприяння в постачанні паливно-мастильними матеріалами таксопаркам, перевізникам, будівельним, аграрним організаціям, заводам, які мають у розпорядженні автономні заправні пункти для обслуговування робочого транспорту. Нашими клієнтами можуть стати і АЗС, які здійснюють продаж палива через власні мережі. Зі свого боку всім, хто прийме рішення співпрацювати з нами, створимо комфортні й вигідні умови.