Калькулятор розрахунку вартості доставки палива

Розрахувати об’єм
Кг/м3 Кг/м3 Середня щільність бензину при
температурі 15С° 778,5 кг/м³
Кг Кг
Результат
Розрахунок відстані
Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
Результат

Найвідповідальнішим транспортним завданням є постачання нафтопродуктів, які являють собою вогненебезпечні та легкозаймисті матеріали. Перевезення цих речовин здійснюється спеціалізованим транспортом, до якого належать бензовози, нафтовозів і т. ін. До керування такими автомобілями допускаються водії, які пройшли профільне навчання й отримали спеціальне посвідчення. Ми — компанія Branel, яка надає послуги транспортування й реалізації всіх видів нафтопродуктів в Україні. Використовуючи калькулятор доставки палива, клієнти можуть попередньо прорахувати вартість транспортних витрат.

Вимоги до транспортних засобів

Доставка горючих матеріалів здійснюється на спеціальних автомобілях з дотриманням запобіжних заходів, а саме наявністю:

 1. Екранування електропроводки з метою запобігання займання речовин, що підтримують горіння, внаслідок виникнення іскрового розряду.
 2. Проблискового маячка, який вмикається при перевезенні продукції.
 3. Пристрою обмеження швидкості, що знижує ймовірність виникнення ДТП.
 4. Кнопки відключення маси з класом захисту IP65.
 5. Вихлопної труби з іскрогасником.
 6. Клапанів, які запобігають витіканню ПММ при перекиданні цистерни.

Використання спеціальної техніки для транспортування підвищує якість надаваних послуг, а також знижує ймовірність виникнення негативних наслідків у вигляді загоряння продукту або його розливу.

Переваги вибору нашої компанії

Наявність власного автопарку, представленого спеціалізованими машинами, відкриває великі можливості перед нашими клієнтами. До числа переваг відносяться:

 • використання спеціально обладнаних ТЗ для перевезення ПММ Україною;
 • оперативне постачання продукції в різній кількості;
 • можливість екстреного замовлення постачання пального;
 • страхування процесу;
 • професійні водії, які керують машинами.

Як ТЗ для перевезення ми використовуємо автомобільну техніку. На відміну від залізничного транспорту, такі агрегати дозволяють доставляти продукцію до безпосереднього місця без додаткових розвантажувально-завантажувальних дій.

Автоматичний розрахунок вартості постачання палива

Перед тим, як купувати будь-який вид нафтопродуктів у необхідній кількості, ми пропонуємо попередньо прорахувати окремо вартість послуги транспортування. Для цього на сторінці представлений калькулятор доставки палива, за допомогою якого можна визначити ціну перевезення до будь-якого населеного пункту України.

Використовуючи цей автоматичний інструмент, клієнти можуть швидко розрахувати обсяг або вагу в залежності від типу палива, що дозволить визначитися з вибором відповідного транспорту. Для цього в першій колонці треба вказати значення щільності, ваги та температури. На підставі отриманого значення вибирається тип ТЗ.

Розрахунок обсягу або маси ПММ проводиться з метою визначення вартості перевезення. У комірці «відстань» значення заповнюється автоматично після зазначення початкового та кінцевого пунктів маршруту. Вартість доставки залежить також від типу бензовоза, утримання. Чим більше розмір ТЗ, тим, відповідно, вище споживання палива, а отже, транспортні збитки.

У нашій компанії здійснюється продаж різних паливних ПММ — від бензину марки А-92 до зрідженого газу. Зручний інтерфейс калькулятора допоможе розрахувати вартість купованих нафтопродуктів з послугою транспортування до замовника. Це зручна функція, яка дозволяє клієнту попередньо визначити витрати та вигоду, яка отримується.