Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Євро-5 – екологічний стандарт, запроваджений з метою зменшення викиду до навколишнього середовища шкідливих речовин, що містяться у вихлопних газах вантажних і легкових автомобілів. Він набрав чинність у Євросоюзі та США протягом 2008-2009 років. На це змушені були відреагувати виробники нафтопродуктів й автомобілебудівники. Внаслідок перші виготовляють пальне зі зменшеним вмістом токсичних сполук, що виробляються при горінні, а інші відповідним чином обладнують двигуни та паливні системи.

  Це знайшло відображення і в Україні. Оскільки тут експлуатується багато європейських автомобілів, виготовлених з урахуванням вимог Євро-5, паливо, що споживається ними, зокрема бензин А-92, повинно відповідати зазначеному стандарту.

  Слідкуйте за показниками якості

  В Україні бензин А-92 стандарту Євро-5 виготовляється за ДСТУ 4839.2007. Являє собою світлу, прозору рідину; згідно з нормами в ній не повинно бути ані сторонніх хімічних домішок, ані води. Ключовий показник якості будь-якого бензину, зокрема А-92, що відповідає стандарту Євро-5, – октанове число. При перевірці дослідницьким методом воно дорівнює 95, а моторним – 85. Щільність пального при температурі 15 °C становить 720-775 кг/м3.

  Концентрація свинцю в продукті знаходиться в межах 5 мг/дм3, вміст сірки не перевищує 10 мг/кг. Індукційний період, що визначає стійкість до окислення, становить не менше 6 годин. Зміст фактичних смол не перевищує 5 мг/100 см3. Горюча рідина витримує випробування на мідній пластині. До складу входять олефінові й ароматичні вуглеводні, масова частка яких не перебільшує 18 і 35% відповідно. Крім цих елементів, до складу А-95 Євро-5 включені:

  • Бензол з масовою часткою не більше ніж 1%;
  • кисень – не > 27%;
  • етанол – не > 5%;
  • метанол – не > 3%.

  Більш докладно з показниками бензину А-92, що відповідає стандарту Євро-5, ви ознайомитесь, вивчивши його сертифікат. Такий документ повинен бути в наявності в будь-якій організації, що займається продажем палива й нафтопродуктів.

  Надійне співробітництво гарантовано

  У багатьох компаній споживання пального – щоденний робочий момент. Одні заправляють їм транспорт і техніку, інші здійснюють продаж (це стосується АЗС). Через високу якість має великий попит і бензин А-92, що відповідає Євро-5.

  Якщо ви теж використовуєте його, то ми – команда компанії Branel – запрошуємо вас до співпраці! Пропонуємо бензин А-92 за ціною виробника, що відповідає необхідним стандартам. Ми ведемо роботу з нафтобазами по всій Україні: від Закарпатської до Харківської, від Сумської до Одеської області. Пункти продажу палива розташовуються не тільки в центрах, а й у невеликих населених пунктах:

  • Коростень;
  • Бородянка;
  • Кременець;
  • Корсунь-Шевченківський;
  • порт Південний;
  • Васильків та інші.

  Експлуатуємо великий парк бензовозів. Машини оперативно доставлять паливо з бази, найближчої до вашого населеного пункту. Мінімальний обсяг поставки становить 2000 літрів. Вартість 92-го бензину з урахуванням транспортування ви можете попередньо розрахувати за допомогою онлайн-калькулятору.

  Паливо надходить від відомих виробників не тільки України, а й Білорусі, Росії, Литви, Туреччини. Ціна за літр 92-го бензину відображається на сайті. Вона постійно актуалізується, тому що залежить не тільки від країни-виробника, а й від ситуації на нафтохімічному ринку загалом.