Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  BRANEL – продаж бензину європейської якості за доступною ціною

  На ринку нафтопродуктів купівля якісного палива найчастіше пов'язана з низкою ризиків. Спеціально для клієнтів, яких цікавить продаж бензину А-95 плюс Євро-5 гуртом, ми пропонуємо вигідні ціни та доставку по Україні. Компанія BRANEL займає провідні позиції на ринку продуктів переробки нафти завдяки не тільки вигідним умовам, але й бездоганній репутації. Нашими постійними клієнтами стають приватні підприємці та великі бази, транспортні компанії, АЗС та інші підприємства по всій країні.

  Особливості палива преміального рівня

  Водієві не потрібно доводити, що якість бензину суттєво впливає на його витрату та стан машини. Бензин А-95 плюс Євро-5 – це продукт, представлений на більшості заправок нашої країни. Він трохи дорожчий та кращій за якістю в порівнянні з іншими видами палива, які не пройшли європейську стандартизацію. Саме відповідність нормам ЄС робить його більш безпечним для двигуна машини й навколишнього середовища.

  Спробуємо розібратися, у чому конкурентні переваги цього продукту перед дешевшими видами. При використанні А-95 плюс Євро-5 спостерігається:

  • зменшення вібрації, шуму двигуна в робочому стані;
  • скорочення корозійних реакцій;
  • швидкий запуск двигуна;
  • зменшення споживання пального;
  • покращення якості роботи ходової;
  • підвищення ККД двигуна через зменшення тертя деталей двигуна;
  • поліпшення роботи мотора шляхом дотримання заводських налаштувань;
  • зменшення викидів вихлопних газів тощо.

  На перший погляд, здається, що при використанні палива з маркуванням 95 плюс Євро-5 є тільки переваги. Це правильне й вигідне рішення має мінус – це висока ціна. Але цей недолік відносний. Адже різниця у вартості коливається в межах 1-2 грн, а збиток, який завдає неякісне паливо внутрішнім агрегатам машини, обчислюється десятками тисяч гривень під час ремонту та заміни комплектуючих. Розглянемо більш детально, у чому особливість стандарту Євро-5 і чим цьому типу бензину поступаються інші різновиди.

  Важливо! Євро-5 – це обов'язковий вид палива на території багатьох розвинених країн. Вирушаючи за кордон, водій має не тільки згадати міжнародні правила водіння, але й підготуватися до того, що доведеться підвищити якість бензину для скорочення кількості викидів у атмосферне повітря.

  Особливості хімічного складу

  Почнемо з того, що цифра 95 у назві вказує на октанове число. Отже, за лабораторним аналізом воно не може опуститися нижче цього рівня. Цей параметр вказує на швидкість самозаймання палива при стисненні та до якості ніякого відношення не має. Уся особливість полягає у складі. Для отримання пального з позначкою Євро-5 використовують газовий бензин і продукт каталітичного крекінгу дистилятної сировини з додаванням ізопарафінових і ароматичних компонентів. Для поліпшення якості можливе застосування антидетонаційних присадок. Відмінною особливістю марки Євро-5 є зниження концентрації сірки (практично у 3 рази), ароматичних вуглеводнів, оксиду азоту, але не в самому паливі, а у вихлопних газах. Таким чином, в останніх не повинно міститися більше ніж 0,05 м/км СН, 0,8 г/км CO та 0,06 г/км NOy. При цьому температура згоряння та інші показники залишаються незмінними.

  BRANEL – нам можна довірити постачання палива

  Щоб купити бензин преміальної якості у великих обсягах, не потрібно укладати міжнародні договори з іноземними нафтобазами. Ми вже зробили це і пропонуємо продаж палива в будь-якій кількості з доставкою власним транспортом по всій Україні.

  Нашими основними постачальниками є виробники з Росії, Туреччини, Литви. Незважаючи на довгострокову співпрацю, наші експерти перевіряють якість і фізико-хімічні характеристики палива кожної партії. Ми змогли забезпечити належні умови для зберігання, тому несемо матеріальну відповідальність за кожну поставку продукції.

  Погодьтеся, зручно домовитися про вигідну ціну та отримати партію палива з мінімальними ризиками. Наші співробітники організують доставку пробної або гуртової партії (від 2000 до 40 000 л) бензовозом з однієї з найближчих баз. Фахівці мають великий досвід роботи, тому допоможуть залагодити питання, що виникають, ще на етапі підписання договору.