Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.01.2022 17:50
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  У Європі екологічний стандарт Євро-5 впроваджувався протягом 2008-2009 років. Його мета – забезпечити зниження викиду до атмосфери небезпечних речовин. Для палива розробили нові формули, згодом були отримані продукти зі зниженим вмістом токсичних елементів. Авто- і моторобудівники внесли корективи до технології з метою оптимізації машин для нового типу пального. Оскільки такі автомобілі поступають до України, місцеві виробники та продавці палива теж роблять ставку саме на Євро-5. При тому, що на 95-й бензин, виготовлений за стандартом, ціна не набагато вище традиційного, його застосування вигідніше.

  Основні переваги

  Використовуючи бензин А-95 Євро-5, ви не тільки сприяєте зниженню викиду до атмосфери шкідливих продуктів горіння. Ви зберігаєте ресурс автомобіля, особливо якщо його паливна система й мотор зроблені з урахуванням нового стандарту. В Україні продукт виробляється за ДСТУ 7678.2015, який введено на заміну ДСТУ 4839-2007. Згідно з цим нормативним документом, фізико-хімічні показники 95-го бензину, що відповідає Євро-5, такі:

   1. Октанове число при дослідженні моторним способом становить від 85,6 до 88 одиниць.
   2. Вміст сірки не перевищує 10 мг/кг. Це позитивний фактор, оскільки в камері згоряння утворюється менше нагару, не забруднюються форсунки й фільтри.
   3. Зміст бензольних з'єднань – не більше 1% від обсягу.
   4. Щільність при температурі 15°C – не нижче 720 кг/м

   1. та не вище 775 кг/м

  3

  1. .
  2. Максимальне включення ароматичних вуглеводнів становить 35% від обсягу.

  Усі властивості будь-якого палива, що відповідає стандарту Євро-5, залежать від виробника. Якщо ви хочете уникнути підробок, купити бензин А-95 високої якості, необхідно звернутися до надійної компанії. В Україні одним з найкращих представників цього сегменту ринку є Branel.

  Створюємо вигідні умови

  Ми співпрацюємо з компаніями, у яких споживання палива пов'язане з роботою. Це пасажиро- та вантажоперевізники, представники аграрного сектора, будівельні організації тощо. Запрошуємо до партнерства й АЗС, що використовують горючі матеріали для роздрібного продажу.

  Своїм клієнтам пропонуємо купити бензин А-95 Євро-5 гуртовою партією, об’єм якої може бути від 2000 до 40 000 л. Товар поступає до нас на бази від надійних компаній, до нього додається сертифікат якості. У нашому каталозі представлена продукція не тільки вітчизняних виробників, але й з Туреччини, Литви, Росії, Білорусі.

  Наші паливні бази знаходяться по всій території України, що обумовлює короткі терміни постачання. Вона здійснюється на спеціально обладнаних бензовозах. Вартість 1 літру бензину А-95 вказана в нашому каталозі. Цей показник залежить від виробника, місця продажу, але в основному від ситуації на ринку України. З огляду на останній фактор, ціна палива постійно змінюється, а ми оперативно реагуємо на це й оновлюємо дані, щоб клієнт отримував актуальну інформацію.

  Перед тим як зробити замовлення, розгляньте каталог. Там ви можете дізнатися про наявність нафтопродукту, що вас цікавить, на найближчій базі. Вартість бензину А-95 попередньо розраховується за допомогою віртуального калькулятора. Також на сайті відображається інформація про бензовози, вільні й доступні для використання. Дані постійно змінюються, але ви можете зв'язатися з нами для уточнення необхідних відомостей.