Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
24.01.2022 12:20
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Бензол — це безбарвна легкозаймиста рідина. Температурна межа плавлення цього матеріалу складає 5,5 °C. Органічна хімічна сполука — найпростіший ароматичний вуглеводень. Температура кипіння становить 80,1 °C.

  Продукт схильний до горіння через попадання іскор, тому при його транспортуванні, зберіганні та застосуванні слід дотримуватися правил протипожежної безпеки. Речовина токсична, має канцерогенний вплив на людський організм.

  Компанія Barnel дає можливість купити бензол від виробника. Речовина сертифікована, її характеристики відповідають чинникам, виконання яких вимагають державні стандарти. Купити бензол в Україні можуть юридичні особи різних організаційно-правових типів і видів власності. Надаємо документи, необхідні для ведення звітності.

  Сфера застосування

  Бензол активно використовується в промисловому виробництві. Застосовується як вихідна сировина для випуску ліків, фарбувальних складів, розчинників, синтетичної гуми і пластмас.

  У більшості випадків ароматичний вуглеводень потрібний для створення:

  • алкилбензолів, які використовуються як поверхнево-активні речовини;
  • малеїнового ангідриду, необхідного для виробництва полімерів, смол;
  • аніліну, призначеного для виготовлення ліків, барвників, поліуретану;
  • капролактаму, який застосовується для виробництва поліамід-6 і синтетичних волокон;
  • фенолу (вміст цієї речовини в масовій частці дезінфікуючого засобу «карболка» становить 5%), який вводять до складу пестицидів, синтетичних волокон.

  Високий показник споживання хімічною промисловістю робить бензол потрібним на складах практично всіх комплексних підприємств, які займаються випуском синтетичних матеріалів.

  Переваги співпраці

  За понад 10 років активної роботи на українському ринку ми створили розгалужену інфраструктуру та зручний алгоритм співпраці для наших покупців. Основні переваги співпраці з нашою компанією:

  1. Ціна на бензол значно нижча, ніж середня вартість аналогічного продукту на українському ринку.
  2. Швидка доставка в Київ або інший населений пункт. У нас функціонує власний автопарк служби логістики. Інфраструктура складається з понад 100 баз, розташованих на всій території країни. Співробітники служби логістики підберуть максимально швидкий і дешевий спосіб доставки продукту в ваш регіон.
  3. Висока якість товару. Бензол сертифікований, відповідає вимогам, що пред'являються державними стандартами. Кожна окрема партія має сертифікат якості.

  У Barnel ви зможете придбати бензол оптом. Виконуємо продаж партіями різного об'єму: великими, середніми та дрібними. Ми готові здійснювати постійні поставки для безперебійної роботи виробництва.

  Щоб замовити нафтопродукти, зателефонуйте нам. Надаємо безкоштовні консультації.