Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Марка бітуму 60/90 відноситься до в’язких нафтових різновидів. Це доступний за ціною будівельний матеріал, який підходить для застосування у двох-трьох різних кліматичних зонах. Може використовуватися при середньомісячній температурі від -10 до -20 °С взимку. Головне призначення – створення гарячої, холодної чи теплої асфальтової суміші у прохолодну або жарку погоду. Бітум БНД у Києві за прийнятними цінами з поставками на території України пропонує компанія Branel.

  Матеріал цієї марки ідеально підходить для застосування в місцевих кліматичних умовах. Він забезпечує міцне, надійне зчеплення з будь-якою основою, зберігає пластичність у прохолодну погоду, не боїться ніяких негативних зовнішніх впливів. Суміш використовується як активний в’яжучий компонент під час прокладки або реконструкції дорожнього покриття.

  Особливості застосування

  Бітум 60/90 має досить широкий температурний діапазон і не втрачає своїх характеристик навіть за умови низької температури (до -20 °С). Окрім дорожнього будівництва, цей продукт затребуваний у таких напрямках:

  • прокладка, ремонт покриттів на аеродромах;
  • створення підлоги, фундамента в складських приміщеннях, гаражах, цехах промислового призначення, ангарах;
  • прокладання трубопроводів;
  • підготовка основи під новий асфальт;
  • просочення, змішування, фінішна обробка покриттів автомобільних трас, магістралей.

  Завдяки високій якості й відмінній міцності цей нафтопродукт часто закуповується для районів, де клімат переважно теплий. Там його використовують для просочення щебеневого покриття доріг, а також в якості речовини для приготування асфальтових, бітумно-мінеральних сумішей.

  Головні характеристики

  Перш ніж купити бітум 90 в Києві, потрібно вивчити його характеристики. За статистикою цей матеріал відноситься до найбільш затребуваних серед компаній, що займаються дорожнім будівництвом, і різних підприємств. Його вміст наступний:

  • смоли;
  • асфальтени й інші речовини, що виконують функції вуглеводню;
  • масляні з'єднання.

  Чим вища температура при споживанні матеріалу, тим більший показник пластичності. Смоли призначені для поліпшення зчеплення, особливо надійні при змішуванні зі щебенем. Асфальт забезпечує збереження високої якості й міцності під час застигання.

  Продаж бітуму цієї марки в Києві проводиться за прийнятною ціною (через велику затребуваність продукту). Залежно від стану, його транспортують у різній тарі. Для рідкого використовують євробочки стандартного обсягу 200 л. Вони закриваються щільними металевими кришками, тому забезпечують зручне зберігання навіть на відкритому повітрі, запобігають горінню.

  Речовина у твердому стані перевозиться контейнерами. Це резервуари кубічної форми, оснащені спеціальними стійками, зроблені з картону, стійкого до вологи. Перед застосуванням упаковка знімається болгаркою. Ціна в Києві на бітум дорожній 60/90 залежить від обсягу замовлення та пункту, куди потрібна доставка. У більшості випадків така закупівля не обходиться занадто дорого.