Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.09.2021 17:50
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Нафтовий в'язкий бітум марки 60/90 являє собою затребуваний будівельний матеріал, який використовується в якості активного в'яжучого компонента під час реконструкції та прокладки дорожніх покриттів. Значно посилює міцність і надійність асфальтового складу, робить його стійким до тривалих механічних і статичних навантажень. Придбати бітум БНД у Рівному з поставками на території України пропонує компанія Branel.

  Цей будівельний матеріал незамінний під час приготування асфальтових сумішей, причому як гарячих, так і холодних або теплих. Затребуваний для просочення покриття, застосовується для фінішної обробки дорожнього полотна з метою забезпечення високої міцності й надійності. Відрізняється широким діапазоном робочих температур, зберігає всі характеристики в холодному або теплому кліматі.

  Головні переваги

  Цей нафтопродукт відноситься до найпоширеніших матеріалів, що використовуються в дорожньому будівництві. Його споживання обов'язкове не тільки під час укладання автотрас і магістралей. Він універсальний, застосовується як в’язка речовина для промислового об'єкта, склада або гаража, може стати в пригоді під час прокладки трубопроводів.

  Бітум 90 в Рівному на ваше замовлення привезуть співробітники компанії Branel. Популярність цієї речовини зумовлена ​​такими його перевагами, як:

  • висока міцність і безпечність. Зберігається навіть за умови постійного впливу вологи або холоду;
  • доступна вартість. Ціна в кілька разів нижча в порівнянні з будь-якими типами бетонних покриттів;
  • надійність. Дозволяє кілька інгредієнтів з'єднати в одне ціле, наприклад, при змішуванні піску зі щебенем, мінеральним порошком;
  • відмінна пластичність. Гарне зчеплення з будь-якими покриттями, надання міцності будівельним сумішам;
  • широкий робочий температурний діапазон – у середньому від -10 до -20 °С взимку.

  Матеріал також має високу температуру горіння – мінімум 230 °С.

  Ключові особливості

  У Рівному, як і в Києві, нафтопродукт можна замовляти у твердому або рідкому стані. Якщо купується останній варіант, то безпосередньо перед споживанням його потрібно розплавити. Аби визначити ступінь в'язкості, досить подивитися на цифри, вказані на маркуванні. Її встановлюють, проколюючи матеріал металевою голкою при температурі +25 °С.

  Зміст продукту спеціально розроблено для досягнення високої якості, міцності й надійності. Чим більше в ньому маслянистих з'єднань, тим вище показник пластичності. Смоли додають, щоб поліпшити зчеплення зі щебенем. Вуглеводень у вигляді асфальтену покращує стійкість нафтопродукту до підвищення температури під час застигання.

  Твердий бітум доставляють у спеціальних контейнерах. Це вологостійка тара з особливими навісами. Продаж будматеріалу проводиться і в рідкому вигляді. У такому випадку для доставки використовують євробочки стандартного обсягу 200 л. Їх можна складати ярусами. Металеві кришки забезпечують надійний захист від попадання комах, вологи, пилу.

  Ціна в Рівному на бітум дорожній 60 90 завжди доступна. Тому така закупівля вигідна для будь-якої будівельної компанії.