Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Бітум дорожній 70/100 — це ізоляційний і будівельний зв'язувальний матеріал, який використовується під час будівництва доріг і гідроізоляційних робіт. Складається від з вуглеводнів та неметалевих включень, що і надає йому специфічні корисні експлуатаційні та захисні властивості.

  Основна сфера застосування зв'язувального матеріалу цього маркування — виробництво гарячих і холодних асфальтобетонних сумішей з вмістом 4–10%. Можливе використання для будівництва покриттів аеродромів.

  У нас можна придбати бітум дорожній 70/100 гуртом. Співпрацюємо з юридичними особами різних форм власності та організаційно-правових типів.

  Переваги бітуму

  Будівельні та будівельно-ремонтні організації віддають перевагу використанню цієї марки бітуму через його якісні характеристики. Нафтопродукт володіє такими перевагами:

  • температура горіння не нижче 230 °С, що дає можливість уникнути пожежонебезпечних ситуацій, якщо дотримуватися правил протипожежної безпеки на будівельному майданчику;
  • можливість використання матеріалу в холодну погоду, адже продукт проходить випробування на крихкість. Відповідно до вказівок державних стандартів показник не повинен перевищувати -18 °C;
  • стійкість до деформації, ефективна температура експлуатації покриття — від -18 до 47 °C.

  Висока якість нафтового бітуму обумовлена тим, що він проходить випробування згідно з вимогами чинних державних стандартів. Партія, яка не пройшла сертифікацію, не допускається до постановки на реалізацію.

  Переваги співпраці

  Керівництво компанії активно працює, щоб підвищити комфорт для клієнтів під час покупки товарів: заощадити час на укладанні угоди і доставці, знизити фінансові витрати, дати відповіді на технічні питання, доступно пояснити організаційні моменти.

  Нафтохімічна продукція доступна по всій країні. Виконуємо продаж по Києву, обласним і районним центрам, іншим населеним пунктам України. Наші клієнти користуються такими перевагами співпраці:

  1. Економія грошей. Купити бітум дорожній 70/100 можна за ціною, на порядок нижче середньої по ринку вартості нафтопродукту такої якості.
  2. Доступ в будь-якому регіоні. Наявність товару на складах по всій території України. Щоб дізнатися, в якому населеному пункті на базі в наявності є потрібний продукт найближче до вас територіально, зателефонуйте нам.
  3. Доступ до актуальної інформації. Вартість і наявність бітуму дорожнього 70/100 в Україні та інших нафтопродуктів оновлюються в робочі дні на сайті, на каналах у Viber і Telegram.
  4. Швидкий доступ до куплених товарів. Доставка за вказаною адресую по всій країні. Для зручності ви можете скористатися калькулятором на сайті і розрахувати вартість. Розгалужена служба логістики з власним сучасним транспортним парком організує швидке переправлення продукції між базами. Гарантуємо своєчасне постачання палива в обумовлені терміни.
  5. Відсутність проблем з документообігом. Оплата продукту зручним способом: готівковий і безготівковий розрахунок за нафтопродукти. Надаємо всі необхідні документи для ведення звітності.

  Зателефонуйте нам, проконсультуємо з приводу разових угод і постійного співробітництва. Відповімо на всі питання, що цікавлять.

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди