Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Якісне пальне – основа для безпроблемного пересування транспортом, здійснення ефективної бізнес-діяльності. Компанія Branel має солідний досвід успішної роботи на ринку та пропонує купити дизельне паливо Євро-3 гуртом чи вроздріб за хорошою ціною. Оновлення вартості відбувається щодня, тому її актуальність гарантована кожному клієнту. За необхідності замовникам доступні додаткові послуги, наприклад транспортування нафтопродуктів юридичних осіб.

  Євро-3: якість і надійність

  Дизельне паливо виробляють шляхом відділення з нафти керосино-газойлевих фракцій. Його використовують для двигунів внутрішнього згоряння, відносять до наймасовіших продуктів, які застосовують для транспорту. ДП Євро-3 має більш низьке споживання в порівнянні з бензином, активно купується для автомобілів, сільськогосподарської техніки, рухових електрогенераторів, вантажних, водних, залізничних машин.

  На якість продукції впливає кілька чинників:

  • вміст сірки (до 350 мг/кг);
  • в'язкість;
  • кількість води;
  • займистість від стиснення;
  • гранична температура фільтрування.

  Паливо повинно забезпечувати гарне розпилення, сумішоутворення в циліндрах двигуна, його м'яку роботу, утворювати мінімальну кількість відкладень, не викликати корозію, зайве навантаження на деталі. Важливе значення має показник кількості у продукті сірки – більш низький вміст дозволить уповільнити руйнування металу, швидкість закисання моторної оливи, не допустити швидкого зношування мотору.

  Ми допоможемо купити ДП Євро-3 за актуальною вартістю, організувати постачання за індивідуальним маршрутом від більш ніж 15 виробників. Гуртовий продаж здійснюється за мінімум часу, а доставка можлива завдяки сучасним бензовозам. Обсяг перевезень може бути різним – від 2 тис. до 50 тис. л. Продукт відповідає екологічним стандартам, має доступний ціновий діапазон і високий рівень очищення.

  Якісний нафтопродукт від перевіреного партнера

  Branel – компанія, яка пропонує найкращу ціну на дизельне паливо Євро-3. Ми маємо великий досвід успішного транспортування пального у великих обсягах, пропонуємо постачі на територію різних областей України.

  З нами варто співпрацювати через:

  • солідний досвід продажів нафтопродуктів на ринку (понад 10 років);
  • тисячі успішних угод;
  • понад 1000 перевірених баз-постачальників;
  • актуальні новини про стан нафторинку країни;
  • особистий парк бензовозів;
  • активні щоденні постачання (від 100 за день).

  Якісний дизель Євро-3 забезпечить легкий пуск двигуна, плавне горіння без об'ємного диму, безпроблемне надходження до циліндрів при широкому діапазоні температур, швидке займання. Ми організуємо пряму доставку продукції від вітчизняних і закордонних виробників без посередників з найближчої нафтобази. Клієнтам гарантовані контроль якості на всіх етапах привозу, індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення.