Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Поступово протягом 2008-2009 років в Європі впроваджувався екологічний стандарт Євро-5. Це привело до того, що дизельне паливо та інші широко використовувані нафтопродукти виготовляються за формулами, які передбачають меншу кількість шкідливих викидів, утворюваних під час горіння. З метою адаптації до стандарту виробники внесли зміни й до робочих систем автомобілів. Оскільки такі машини імпортуються до України, дотримання Євро-5 актуально і для місцевого ринку палива.

  Експлуатаційні характеристики матеріалу та його позитивні сторони

  Ціна солярки Євро-5 не набагато вище, у порівнянні з тією, що виготовляється за попередніми стандартами. Водночас споживання першої надає певні переваги. Вони виражаються не лише у зменшенні викидів в атмосферу токсичних продуктів горіння, але й завдяки високій якості краще зберігаються ресурси внутрішніх вузлів машини.

  Вміст сірки в дизельному паливі Євро-5 не перевищує 10 мг на 1 кг Це веде до зменшення утворення нагару, знижує ризик закоркування форсунок, забруднення фільтрувальних елементів. Цетанове число солярки не перевищує 51 одиницю. З одного боку, показник сприяє рівномірному горінню суміші. З іншого, саме такий рівень цетанового числа не збільшує витрати ресурсу й не призводить до підвищеної задимленості. Крім перерахованих характеристик дизельного палива Євро-5, важливо звернути увагу і на такі параметри, як:

  1. Щільність – при температурі 15 °C вона складає 820-845 кг/м³.
  2. Процентний вміст поліциклічних ароматичних вуглеводнів – не більше 11% від загальної маси.
  3. Температура спалаху – 55 °C. Випробування цього показника здійснюється в закритому тиглі.
  4. Вміст води – її мінімальна кількість у дизельному паливі Євро-5 становить 200 мг на 1 кг. Завдяки цьому, відсутня необхідність у підігріві вузлів системи.
  5. Зольність – не більше 0,01% від загальної маси матеріалу.
  6. Температура помутніння – не перевищує 16 °C.

  На зносостійкість нафтопродукту впливає мастильна здатність. Визначається вона при застосуванні технології діаметра плями контакту. Цей показник для дизеля, зробленого з орієнтиром на Євро-5, становить 450 мкм при 60 °C.

  Забезпечимо надійне постачання

  Споживання палива щодня супроводжує діяльність:

  • логістичних компаній;
  • пасажироперевізників;
  • будівельних організацій;
  • комунальних служб;
  • фермерських господарств тощо.

  Якщо необхідно купити солярку для виробничих потреб – звертайтеся до Branel. Наша компанія здійснює продаж нафтопродуктів всією територією України. Їх забір відбувається на базах, розташованих як в Одесі, Миколаєві, Києві, Харкові, так і в невеликих містах та селах: Коростень, Проліски, Андріївка та інші. Пропонуємо купити дизель гуртом. Об’єм партії при цьому може складати від 2000 до 40 000 л. Нафтопродукти, реалізацією яких ми займаємося, відповідають стандартам якості, прописаним у нормативах. Є в наявності продукція з Литви, Росії, Білорусі, України.

  Оскільки наші пункти розташовані по всій країні, ми не витрачаємо багато часу на організацію перевезення. Постачання здійснюється від найближчої до клієнта бази на обладнаному бензовозі. Вартість дизеля стандарту Євро-5 вказується в каталозі та постійно оновлюється у зв'язку з ринковою ситуацією. Але вона ніколи не завищується, тому з нами вигідно співпрацювати не тільки компаніям, що використовують дизельне паливо в роботі, але й АЗС, які здійснюють його роздрібний продаж.