Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Дизпаливо Євро 5 «Арктика» оптом з доставкою по Україні

  Дизель «Арктика» — це паливо для заправки швидкісних двигунів внутрішнього згоряння в умовах критичних морозів (нижче — 30 градусів). До якості цього нафтопродукту висуваються суворі вимоги. Він повинен не тільки витримувати екстремальні температури, але і зберігати функцію мастильного матеріалу, оберігаючи запчастини двигуна від передчасного зносу.

  Купити якісне дизельне паливо «Арктика», яке відповідає стандартам ЄС, можна на сайті компанії Branel. Продаж палива можливий по всій Україні на вигідних умовах.

  Особливості виробництва

  Дизпаливо «Арктика» отримують промисловим шляхом. Для його виробництва використовуються нафтопродукти первинної і вторинної переробки, обробка яких відбувається за двома технологіями.

  У першому випадку їх піддають прямій перегонці з подальшим введенням до складу отриманої суміші спеціальних компонентів, що знижують в'язкість і температуру твердіння. В ході виготовлення продукт проходить процедуру гідроочищення, завдяки якій видаляються сполуки сірки. За хімічною формулою ДТ «Арктика» схоже на гас, але містить важкі молекули.

  Друга технологія передбачає застосування способу депарафінізації. В ході обробки видаляються парафіни з літнього дизпалива, тому склад стає менш схильним до затвердіння.

  Основні властивості складу

  Для дизельного палива «Арктика» Євро-5 характерними є наступні параметри:

   • показник цетанового числа — від 48. Це значення є критичним параметром. У разі зниження кількісного показника циліндри двигуна швидше зношуються, робота ДВС стає нестабільною, різко зменшується ККД;
   • показник кінематичної в'язкості — 2–4,5 мм

  2

   • /с. Даний параметр впливає на здатність ДТ передаватися по патрубкам через насос і згодом впорскуватися в камеру згоряння. Зниження питомої в'язкості сприяє збільшенню тертя деталей. Коли в'язкість вище допустимого рівня, то згоряння газотопливною суміші буде неповним;
   • щільність — 830–840 кг/м

  3

   • . Даний показник нижчий, ніж у літнього палива, але при цьому він враховує стиснення внаслідок охолодження дизеля;
   • t °C займання газотопливної суміші — від 35 до 62 °С;
   • вміст сірки — до 0,02%. Підвищення цього елемента призводить до посиленого утворення нагару, прискорення корозії, зносу металевих деталей двигуна;
   • фракційний склад — не вище 10% при 180 °C і 65% при 250 °C;
   • здатність до окислення — 25 г/м

  3

  • ;
  • зольність — не більше 0,01%;
  • осад — max 24 мг/кг.

  Якщо говорити про переваги арктичного дизельного пального Євро-5, то його застосування є більш екологічною альтернативою іншим видам ДТ. Заправка цим паливом також позитивним чином позначається на роботі транспортного засобу. Солярка «Арктика» забезпечує безперебійне функціонування двигуна навіть в сильні морози, за рахунок низької температури застигання дозволяє економити на споживанні палива.

  Переваги замовлення у Branel

  Наша компанія є одним із лідерів українського ринку нафтопродуктів, ми займаємося реалізацією палива і різних супутніх товарів. Діяльність компанії представлена ​​в усіх областях країни. У нас можна купити дизпаливо «Арктика» великим і малим оптом у вигідному для вас обсязі. Також ми надаємо послуги поставки нафтопродуктів юридичних осіб.

  Серед переваг покупки палива у нас відзначимо:

  • широкий асортимент продуктів нафтопереробки. Придбати можна бензин, ДТ, гас, газ;
  • щоденне оновлення цін, вартість на товар завжди актуальна;
  • своя база бензовозів — перевеземо паливо з найближчої нафтобази на взаємовигідних умовах;
  • прозорі умови визначення ціни на перевезення. На сайті є калькулятор, можна розрахувати вартість самостійно.

  Оформити замовлення на співпрацю можна прямо зараз — залишайте заявку в формі зворотного зв'язку, ми перетелефонуємо для обговорення умов.