Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Дизельне паливо Євро-5 F призначене для використання в легкових і вантажних автомобілях, а також в різних пристроях, що працюють на солярці. Його характеристики регулюються міжнародними екологічними нормами EN 590: 2009. Закон забороняє продаж палива класом нижче, ніж Євро-5, з 1 січня 2018 року, тому сьогодні воно є стандартом в Україні.

  До переваг дизеля Євро-5 F відноситься підвищена екологічна чистота. Під час роботи двигуна на цьому паливі виділяється менше відпрацьованих газів, зменшується викид твердих металів, окису вуглецю і оксидів азоту. За рахунок цього автомобіль споживає менше солярки, знижується рівень шуму і задимленості, полегшується запуск силової установки (особливо в холодну пору року), зменшується знос паливної системи і циліндропоршневої групи.

  Дане паливо вкрай зручно реалізувати через невеликі АЗС. До його складу не входять речовини, отримані шляхом каталітичного крекінгу, тому воно є хімічно стабільним і не розпадається на фракції. У рідину не потрібно додавати спеціальні присадки — вона без проблем зберігається в цистернах декілька місяців, не втрачаючи своїх основних властивостей і якісних характеристик.

  Основні показники

  До введення нового екологічного стандарту солярка ділилася на:

  • лiтню, яку використовували при температурі повітря понад 0 градусів;
  • зимову, що дозволяє працювати автомобілям при температурі до -20 градусів;
  • арктичну, яка витримувала температуру до -50 градусів.

  З введенням EN 590: 2009-2013 була прийнята нова класифікація, яка відв'язалася від кліматичних умов. Тепер нафтопродукти діляться на сорти по температурі фільтрації:

  1. А (від +5 °С).
  2. В (від 0 °С).
  3. С (від -5 °С).
  4. D (від -10 °С).
  5. E (від -15 °С).
  6. F (від -20 °С).

  Відповідно, ДП Євро-5 F відрізняється максимально низькою температурою фільтрації, що дозволяє використовувати його в зимовий період, не побоюючись, що воно замерзне або загусне до того стану, коли двигун буде неможливо завести. Перерахуємо інші характеристики даного типу солярки:

   1. Цетанове число (детонаційна стійкість при горінні) — не менше 51.
   2. Цетановий індекс продукту — від 41.
   3. Робоча щільність — 820–850 кг/м3 (виміри робляться при температурі +15).
   4. Максимальний вміст H2O в складі — не більше 200 мг на кілограм.
   5. Зольність — не більше 0,01% від обсягу.
   6. Виділення забруднюючих частинок — не більше 24 мг на кілограм.
   7. Вміст сірки — не більше 10 мг на кілограм солярки.

  Як придбати паливо

  Компанія BRANEL займається поставками дизпалива Євро-5 F на заправні станції по всій території України. Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці та наявність всіх необхідних сертифікатів відповідності, а також надаємо документи, що підтверджують походження та якість нафтопродуктів.

  Щоб купити дизпаливо даного класу дрібним або великим оптом, вам достатньо зателефонувати нам за номером, вказаним у верхній частині сторінки (ми працюємо з 9 до 18 з понеділка по п'ятницю), або замовити послугу зворотного дзвінка через форму на сайті. Ми зв'яжемося з вами через декілька секунд, детально проконсультуємо щодо виниклих питань, запропонуємо актуальні ціни на солярку Євро-5 F і інші різновиди палива.