Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Дизельне паливо Євро 5 виготовляється з керосиново-газойлевої фракції нафти способом прямої перегонки. Воно використовується для забезпечення роботи двигунів внутрішнього згоряння, але при цьому, на відміну від бензину, виконує і інші функції, такі як змащування прецизійних вузлів паливної системи автомобіля, охолодження силової установки, регулювання параметрів вихлопу та ін.

  На території України стандарт якості Євро-5 діє з 1 січня 2018 року. Вимоги до палива регулюються міжнародними екологічними нормами EN 590: 2009. Зокрема, вони обмежують вміст у складі сірки, завдяки чому зменшується димність двигуна при роботі, а також значно знижується відсоток шкідливих речовин у вихлопі. Автомобілі, які їздять на подібному нафтопродукті, менше шкодять екології і практично не забруднюють навколишнє середовище. При цьому за рахунок підвищеної чистоти палива знижується навантаження на двигун, паливну та вихлопну систему, вони менше покриваються гаром і не вимагають регулярного обслуговування. Також на 3–5% знижується споживання солярки, але все залежить від способу їзди і умов експлуатації техніки.

  Основні характеристики

  Літній дизель стандарту Євро-5 має такі властивості:

   1. Цетанове число — не менше 51. Цей показник, що регулюється європейським стандартом ISO 5165, впливає на запуск двигуна і швидкість його прогріву.
   2. Вміст сірки — не більше 10 мг на кілограм. Даний параметр регулюється ISO 4260, він впливає на показники кислотності рідини і роботу вихлопної системи. Якщо використовувати паливо з підвищеним вмістом сірки, то зменшується термін служби каталізаторів.
   3. Вміст домішок і зважених часток в продукті — не більше 24 мг на кілограм, води — не більше 200 мг на кг.
   4. Щільність — 820–845 кг/м3 (заміри робляться при +15 градусах). Даний показник регламентується стандартом ISO 3675 і є своєрідною енергетичною властивістю солярки. Спостерігається пряма лінійна залежність між щільністю і ефективністю роботи двигуна.
   5. Температура спалаху і горіння — від 35 градусів (вимірювання проводиться в закритому тиглі).
   6. Змащуюча здатність — 460 мкм (заміри робляться при 600 градусах).
   7. Вміст ароматичних поліциклічних вуглеводнів — не більше 8% від загального обсягу.

  Експлуатація літньої солярки допускається при температурі від +5. Використовувати паливо при похолоданні нижче зазначеної межі не рекомендується: воно втрачає в'язкість і гірше рухається по каналах. При досягненні точки закупорки (близько -5) рідина може взагалі не проходити по паливній системі.

  Де придбати солярку

  Якщо вам необхідно купити якісне і сертифіковане дизпаливо, то звертайтеся в компанію BRANEL. Ми займаємося оптовим продажем солярки різного класу великим і дрібним оптом. Наші переваги:

  1. Постійна наявність товару, швидке відвантаження після підтвердження замовлення.
  2. Наявність власних бензовозів, послуга доставки нафтопродуктів по Україні.
  3. Доступні ціни на поставки, індивідуальний підхід до постійних замовників.

  Телефонуйте — ми детально проконсультуємо вас і запропонуємо вигідні умови співпраці.