Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Продаж промислових екстрагентів за цінами виробника

  Екстрагент промисловий – це основний компонент для здійснення процесу екстракції (екстрагування). При його використанні у спеціальній установці відбувається розщеплення розчину на кілька фракцій: тверду й рідку (з витягом в одну з них необхідних компонентів). Ця технологія знайшла широке застосування у фармацевтичній, хімічній, нафтопереробній промисловості.

  Детальна характеристика продукції

  Основне призначення екстрагента – отримання корисних речовин із сировини. Це своєрідний розчинник, який відповідає таким характеристикам:

  • вибірковість або селективність (здатність розщеплювати виняткові речовини);
  • висока швидкість дифузії (ступінь проникнення частинок однієї речовини в іншу);
  • низька температура кипіння (дозволяє успішно проводити реакції без термічного впливу);
  • мінімальна розчинність у вихідному розчині;
  • висока стійкість до хімічних реагентів (радіоактивних елементів);
  • можливість регенерації (відновлення початкових характеристик);
  • мінімальна токсичність;
  • доступна вартість;
  • висока летючість та ін.

  Залежно від вмісту активного компонента розрізняють екстрагенти органічного й неорганічного походження. Найпоширенішими є бензол або диізопропіловий ефір. Вони допомагають витягувати з розчинів нафтопродукти та інші речовини. При цьому важливо розуміти, що суміші екстрагентів у деяких випадках діють якісніше, ніж чисті реагенти.

  Основні різновиди

  Виділяють декілька класів екстрагентів, що використовуються у промисловості:

  • нейтральні. За їх допомогою витягують інгредієнти з розчинів, що містять воду та органічні комплекси, наприклад трибутилфосфат, а також нафтові сульфоксиди, насичені спирти, прості та складні ефіри, альдегіди, кетони та ін.;
  • кислі. Розчинники, що використовуються для вилучення катіонів металів з водних розчинів, що містять фосфорорганічну, карбонову і нафтенову кислоти, сульфокислоту, алкілфенол та ін.;
  • основні. До цієї групи належать розчинники, що дозволяють відокремити аніони металів у водних розчинах первинних, вторинних, третинних амінів, їх солей, амонієвих, фосфонієвих і арсонієвих основ та ін.

  Підбираючи розчинники для промислового застосування, необхідно з підвищеною увагою ставитися до функцій речовин. Від їх характеристик залежить економічна доцільність процесу. Наприклад, деякі промислові екстрагенти відрізняються високим ступенем регенерації. Це дозволяє використовувати їх для екстрагування неодноразово. При цьому важливо розуміти, що є розчинники, відновити які дорожче, ніж купити нові препарати.

  Branel – надійний партнер для успішного бізнесу

  Якщо сфера діяльності пов'язана зі споживанням промислових екстрагентів, без перевіреного постачальника не обійтися. Наша компанія заслужила репутацію досвідченого та справного партнера завдяки не тільки високій відповідальності співробітників, але й вигідній ціновій політиці.

  Крім продажу широкого переліку продуктів переробки нафти, ми пропонуємо швидкі й безпечні постачання будь-яких обсягів розчинників або палива. Наші бази знаходяться в усіх куточках України, тому доставка товарів займає мінімум часу.

  Звертайтеся до наших консультантів, щоб отримати відповіді на виниклі питання або детальну інформацію щодо умов співпраці.