Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Гас, який також називають парафіном або парафіновим маслом — це легкозаймиста вуглеводнева рідина, яка зазвичай використовується як паливо. Речовина, як правило, блідо-жовте або безбарвне, має неприємний характерний запах. Його отримують з нафти. Застосовувати:

  • для спалювання в гасових лампах, побутових нагрівачах або печах;
  • як паливо або паливний компонент для реактивних двигунів;
  • як розчинник для мастил, інсектицидів.

  Широке розмаїття варіантів використання дозволяє без праці Гас купити, особливо ознайомившись з каталогом товарів української компанії Branel. Якість, приємні ціни і асортимент приємно здивують і зроблять покупку максимально доступною.

  Історія отримання парафінового масла

  Виявлений канадським лікарем Авраамом Геснером (кінець 1840-х років), Гас був спочатку виготовлений з кам'яновугільної смоли і сланцевих масел. Однак після буріння першої нафтової свердловини в Пенсільванії (1859 рік) Нафта швидко стала основним джерелом його отримання. Через використання в потребах освітлення речовина була ключовим продуктом нафтопереробки кілька десятиліть поспіль, поки поява електричної лампи не зменшило його цінність в якості пального, необхідного освітлювальним приладам. Виробництво продовжувало знижуватися. Проте в багатьох частинах світу парафінове масло як і раніше широко використовується для опалення, приготування їжі, а також ламп. 

  Хімічний склад

  Гас, вартість якого може істотно варіюватися в залежності від якості, являє собою суміш вуглеводнів. Хімічний склад відштовхується від його джерела. Зазвичай містить приблизно 10 різних вуглеводнів, кожен з яких містить від 10 до 16 атомів вуглецю на молекулу. Основними складовими є насичені парафіни з прямою і розгалуженою ланцюгом, а також циклопарафіни у формі кільця (також відомі як нафтени). Гас менш Летючий, ніж бензин. Його температура спалаху (значення, при якому він генерує легкозаймистий пар поблизу своєї поверхні) становить 38 °C або вище. Ця властивість робить парафінове масло відносно безпечним паливом для зберігання і обробки.

  Варіанти використання

  Стандартне Комерційне паливо для реактивних двигунів, по суті, являє собою високоякісний прямогонний Гас. Багато паливні суміші, що застосовуються у військових цілях, створені на його основі.

  Приготування їжі, освітлення, опалення є основними побутовими послугами, для яких використовується парафін. Нагрівання речовини не поширене в помірних або високогірних районах країн, що розвиваються, головним чином через його вартість. Там, де необхідне паливо для обігріву, зазвичай використовується біомаса або вугілля, тому що вони дешевше або більш доступні.

  Застосування для освітлення

  Побутові гасові освітлювальні прилади бувають трьох типів. Це: 

  • гасові свічки ("простий гніт»);
  • ураганні лампи;
  • лампи тиску. 

  Гасові свічки-Найдешевший, простий варіант. Паливо спалюється через капілярну дію гніту з тканини або мотузки. Ліхтар урагану має стандартний тросовий гніт, який можна регулювати по висоті. Полум'я знаходиться всередині скляного корпусу, завдяки чому більш люмінесцентне, ніж у простих свічок. Напірні лампи виробляють значну кількість світла, але мають найвищий рівень витрати палива, тому в даному випадку виправданим є закуповувати Гас оптом.

  Який би варіант покупки Ви не вибрали, компанія Branel завжди готова запропонувати кращі умови і вартість. Широкий асортимент дозволить знайти необхідне паливо, а зручний каталог спростить завдання, зробивши пошук простим і зручним. Зробіть необхідні розрахунки, використовуючи калькулятор на сайті, оформіть замовлення, після чого наші менеджери оперативно зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі.