Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.09.2021 17:50
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Гас являє собою горючу суміш рідких вуглеводнів, температура кипіння якої становить у діапазоні 150-250 градусів. З усіх видів рідкого палива для цього типу характерна найбільш висока концентрація летючих фракцій. При згорянні залишається мінімум шкідливих елементів і речовин, що, знову ж таки, робить це пальне популярним. Branel пропонує якісний гас у Києві за доступною ціною з можливістю доставки нафтопродукту до будь-якого регіону України.

  Особливості використання

  Сфери використання гасу:

  1. Авіація. Йдеться про моторне пальне для газотурбінних двигунів різних літальних апаратів. Це гасові фракції прямої нафтоперегонки, склад яких піддається гідравлічному очищенню та компонується за допомогою спеціальних домішок. Саме завдяки вмісту присадок поліпшуються експлуатаційні властивості.
  2. Ракетобудування. Цей продукт є екологічним вуглеводневим паливом для ракет. Також гас використовується при технічному обслуговуванні, у процесі виконання різних очисних заходів.
  3. Промисловість. Технічний тип палива є невіддільною частиною складу пропену, етилену тощо. Його використовують при випалюванні фосфору та скла. Цей нафтопродукт застосовується як розчиняльна речовина при промиванні різних механізмів, видаленні слідів іржі з них тощо.
  4. Сільське господарство. Не так давно гас використовувався в ролі пального для карбюраторних і дизельних двигунів. За випаровуваністю це паливо поступається бензину, відповідно, запуск мотора взимку ускладнюється. Тому трактори та інша сільськогосподарська техніка оснащувалися двома баками – для запуску агрегату використовувався бензин, а потім для споживання мотор перемикався на гас.

  Необхідність купити гас у Києві може виникнути в інших цілях. Раніше це паливо використовувалося в освітлювальних приладах у ролі джерела енергії. Цей продукт нафтопереробки донині застосовується в народній медицині для боротьби з вошами, а також оброблення меблів при винищенні клопів.

  Основні характеристики та властивості:

  Для гасу характерні такі параметри:

  • в'язкість – залежить від температури (якщо вона збільшується, в'язкість падає, і навпаки);
  • щільність – один із основних параметрів, який раніше був мало не єдиною характеристикою;
  • температура горіння – дозволяє визначити, у яких умовах використання нафтопродукту безпечне;
  • межа займання – дозволяє визначити співвідношення між ділянками загоряння пари з діапазоном скупчення горючої речовини.

  Сьогодні компанія Branel займає провідні позиції в галузі постачань нафтопродуктів. Ми пропонуємо продукцію найвищої якості та займаємося продажами не тільки гасу, але й бензину, дизельного палива, індустріального мастила, дорожнього бітуму етанолу тощо. Можлива доставка продуктів нафтопереробки в будь-яких обсягах по всій країні.

  Наші переваги:

  1. Надійність. Жодних затримок, усі нафтопродукти надходять клієнту в точно обумовлений час.
  2. Оперативність. Логістична система відпрацьована до дрібниць, а людський фактор виключається.
  3. Стабільність. Ми працюємо з провідними нафтопереробними підприємствами РФ, України, Туреччини, Литви. Branel пропонує тільки сертифіковану продукцію найвищої якості.
  4. Безпека. Увесь наш транспорт тестується перед виходом на маршрут. Багаторівневий контроль дозволяє виключити проблеми, пов'язані з постачаннями. Ми постійно модернізуємо свій автопарк, тому готові задовольнити потреби навіть найвибагливішого клієнта.
  5. Контроль. У разі потреби замовник може в будь-який час зв'язатися з водієм, щоб проконтролювати терміни доставки та дізнатися, де його вантаж.

  Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, тому гарантуємо виконання взятих на себе зобов'язань. Щоб придбати гас у Києві, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером. Постійним клієнтам пропонуються вигідні умови співпраці. Для уточнення вартості та інших деталей телефонуйте.