Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Базова олива СН 150 – якісна сировина від Branel

  Більшість мастильних матеріалів, за рідкісним винятком, мають оливоподібну основу та безліч присадок. Останні використовуються для поліпшення технічних характеристик кінцевого продукту. Однак, незважаючи на додавання присадок, складно отримати матеріал високого ґатунку, якщо якість основи залишає бажати кращого.

  Базова олива СН 150 належить до легких мінеральних масел класу I і широко застосовується для виготовлення різних паливно-мастильних матеріалів.

  Особливості виробництва та властивості

  Для виробництва продукту використовується сира нафта, яка очищується спеціальними розчинниками. За допомогою методу атмосферної дистиляції виділяється світле паливо. Залишок (мазут) піддається впливу низького тиску, внаслідок чого виходить базове масло групи I. Далі «напівфабрикат» обробляється воднем для видалення домішок, які містяться в ньому.

  Серед основних властивостей нафтопродукту:

  • універсальність – база використовується в ролі сировини для виробництва різних олив для двигунів внутрішнього згоряння та іншої техніки;
  • стійкість до жорстких умов середовища – температура горіння складає 200-210 градусів Цельсія;
  • відмінні змащувальні властивості;
  • низька окислювальна стабільність;
  • висока випаровуваність;
  • доступність – базові оливи належать до числа дешевих нафтопродуктів.

  Допускається транспортування продукту в металевих каністрах, бочках, герметичних цистернах, призначених для перевезення небезпечних вантажів.

  Вигоди співпраці з нами

  Споживання нафтопродуктів росте з кожним роком, як і вимогливість клієнтів. З цієї причини дуже важливо вибрати надійного постачальника. Компанія Branel спеціалізується на продажу якісних нафтопродуктів: бензину, дизельного палива, природного газу, бітуму та олив. Ми пропонуємо:

  • високу якість продукції – менеджер надає сертифікати та іншу необхідну документацію;
  • безпечне транспортування продуктів. Для постачання горючих речовин ми використовуємо власний транспорт. В автопарку компанії Branel є машини, призначені для перевезення газу, бітуму, бензину, дизельного палива тощо. Залежно від обсягу замовлення, ми підбираємо відповідний транспорт місткістю 2000-40 000 літрів;
  • дотримання правил зберігання;
  • вигідні умови співпраці – складаємо офіційний договір, у якому прописані зобов'язання сторін;
  • продаж нафтопродуктів у будь-яких обсягах для подальшої реалізації або переробки.

  Менеджер підбере оптимальний маршрут від нашого складу до вашого об'єкта. Гарантуємо відповідність транспорту для перевезення небезпечних вантажів усім вимогам. У наших водіїв є необхідні сертифікати, які дозволяють транспортувати легкозаймисті речовини. Доставляємо продукцію до всіх областей України. Щоб розрахувати попередню вартість замовлення, скористайтеся калькулятором на нашому сайті. Для отримання консультації або оформлення покупки зателефонуйте нам.