Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Базова олива СН-350 використовується у якості мінеральної основи до сучасних мастильних матеріалів. За класифікацією API вона відноситься до I групи. Відрізняється відмінними змащувальними властивостями, стабільністю. У цьому нафтопродукті добре розчиняються активні присадки, що підвищує їх ефективність. Застосовується в гідродинамічному режимі змащування у широкому діапазоні температур.

  Основні характеристики

  Мастило СН-350 виготовляється за стандартами, які діють в Україні та світі. Серед них:

  • ГОСТ 1461-75;
  • ГОСТ 4333-2014;
  • ГОСТ 1057-2014 та інші.

  Відповідність нафтопродукту стандартам визначає його якість.

  Зовні базова олива СН-350 являє собою прозору рідину, в ньому допускаються:

  • механічні домішки не > 0,005 %;
  • золи не > 0,006 %;
  • сірки не > 07 %.

  Вміст селективних розчинників не повинен перевищувати 0,3% від маси. Якщо в їх складі присутній фенол, то його граничний показник — 0,002%. За нормами температура спалаху повинна бути не нижче 220 °С. Для її визначення використовується відкритий тигель. Мінімальна температура горіння становить 350 °С.

  Кінематична в'язкість при 40 °С не нормується. При 100 °С цей показник коливається в діапазоні від 8,50 до 9,50 мм2/с. Індекс в'язкості дорівнює 100. Не нормується коксування і щільність при 15 °С й 20 °С. Застигання відбувається під впливом температури -15 °С. За нормами припускаються втрати від випаровування продукту. Вони не повинні бути більше, ніж 6% від маси. Кислотне число не перевищує 0.05 мг.

  Вибір хорошого постачальника — ключовий фактор в безперебійному доставлянні матеріалів

  В таксопарках, компаніях з перевезення вантажів, на промислових підприємствах, аграрних та інших господарствах споживання базової оливи СР-350 — це щоденний робочий процес. Для таких організацій надзвичайно важливе своєчасне постачання цього нафтопродукту, інакше можуть виникнути збої у функціонуванні машин та обладнання. Купити мастило СН-350, що відповідає міжнародним стандартам якості, ви зможете в спеціалізованій компанії Branel.

  Наш досвід продажів на паливному ринку становить понад 10 років, і ми не збираємося зупинятися. В каталозі Branel пропонуються тільки сертифіковані продукти від найкращих виробників. Бази розташовані по всім областям України, і ця обставина значно прискорює темпи перевезення. Протягом доби ми здійснюємо більш ніж сімдесят оптових постачань. Запрошуємо стати нашим клієнтом і вас, якщо робота вашої компанії пов'язана зі споживанням мастильних матеріалів. Зі свого боку, ми забезпечимо безперебійне їх постачання.

  Ми розуміємо, що для кожного підприємця важливо заздалегідь розрахувати вартість постачання базової оливи марки СН-350.Для цієї мети ми впровадили в сайт спеціальну опцію. Заносьте в поля калькулятору необхідні для розрахунку показники, такі як вид продукту, об’єм, відстань до пункту призначення, ціну, яка завжди уточнюється. Річ у тому, що його вартість залежить від стану нафтового ринку, і ми стежимо за її оновленням. У відповідному розділі сайту показані вільні машини, обладнані таким чином, щоб здійснювати транспортування мастильних матеріалів. Вони готові здійснити доставляння з найближчої до вашого населеного пункту бази.