Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
07.12.2021 17:51
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Масло базове СН-350 в Києві часто замовляють підприємства, що працюють в сфері автомобільної промисловості і виробництва паливно-мастильних продуктів, матеріалів. Ця речовина являє собою продукт, який отримують в процесі перегонки нафти. Його використовують як основу для вироблення різних типів мастил: найчастіше — моторних масел, призначених для стабільної роботи і обслуговування автомобілів.

  Компанія Branel пропонує купити масло базове СН-350 в Києві за доступною ціною. Вартість поставки можна розрахувати відразу, скориставшись зручним калькулятором на сайті. Ми займаємося продажем нафтопродуктів і різних видів палива для багатьох підприємств України. При постійному і стабільному споживанні краще робити оптові закупівлі. Пропонуємо продукт тільки найвищої якості.

  Характеристики та особливості базових масел

  Таку речовину називають також первинною. Її включають до складу сучасних трансмісійних, моторних і багатьох інших автомобільних мастильних матеріалів. Як правило, вона випускається різними серіями, що відрізняються за показниками в'язкості, але інші характеристики залишаються однаковими.

  У супровідній документації вказуються такі характеристики — на них і звертають увагу при покупці:

  • знак — показує, яка марка нафти використовувалася в процесі виготовлення. Там же прописується щільність і вміст насичених вуглеводнів в цифрах;
  • склад — які компоненти в ньому присутні, включаючи сірку (обов'язково вказується її точна кількість), інші домішки;
  • індекс в'язкості;
  • температура, по досягненні якої речовина застигає до желеподібного стану;
  • показники кінематичної в'язкості.

  Ціни на масло базове СН-350 в Києві залежать від того, який обсяг необхідний, і куди (за якою адресою) його потрібно доставити. При позначенні характеристик цього матеріалу зазвичай прописується найголовніший робочий показник — в'язкість. Зазвичай вона виражається в універсальних секундах Сейболта, тобто вказується у вигляді цифри, і після неї ставиться N. Хоча тут все залежить від виробника — в залежності від нього маркування може відрізнятися.

  На маслозамішувальних підприємствах такі нафтопродукти можуть змішуватися між собою. Це робиться тоді, коли потрібно домогтися певної в'язкості. Додатково додають різноманітні функціональні присадки — або окремо, або у вигляді комплексних пакетів. Останні складаються, коли потрібно отримати продукт певного класу.

  Для маркування синтетичних складів застосовуються символи, відповідні хімічним будовам. Щоб уникнути горіння продукту, потрібно суворо дотримуватися всіх правил пожежної безпеки в процесі перевезення і зберігання.

  Для кожного підприємства вигідніше купити масло базове СН-350 в Києві оптом. Компанія Branel реалізує нафтопродукти у великому обсязі. В її арсеналі — більше 100 паливних баз і безліч стабільних, постійних поставок, що здійснюються щодня.