Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
11.06.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Масло індустріальне І-20А в Києві замовляють як мастильний матеріал для промислових механізмів і машин, що працюють в умовах невисокого або середнього навантаження. Це продукт загального призначення, універсальний, що підходить для різного устаткування або навіть застосування в побуті. Його отримують з сірчастої або малосірчастої нафти шляхом селективного очищення.

  Компанія Branel пропонує купити масло індустріальне І-20А в Києві за доступною вартістю. У продажу — різні паливні матеріали для сучасних підприємств з постійними поставками по Україні. Остаточну ціну доставки можна розрахувати, скориставшись калькулятором на нашому сайті. У нас замовляють продукти тільки найвищої якості, які відповідають усім стандартам ГОСТ.

  Головні особливості та властивості

  У складі продукту присутній дистилят або його суміш із залишковим мастилом. Їх отримують шляхом селекції, використовуючи нафту з малим або усередненим вмістом сірки. Також цей

  нафтопродукт відносять до веретенних і називають «веретенкою». Є вимоги по максимальному вмісту сірки в готовому матеріалі — максимум 1%.

  Такий тип масла означає, що воно призначене тільки для промислових механізмів і верстатів, а не автомобілів. У його складі присутні домішки для поліпшення властивостей — підвищення густоти, стійкості до окислення і корозії. ГОСТ визначає ступінь в'язкості як 32 (за старим маркуванням).

  До головних переваг продукту варто віднести:

  • стійкість до зносу і окислення;
  • забезпечення довговічності, високої надійності і продуктивності будь-якого обладнання;
  • відмінні деемульгуючі властивості;
  • універсальність. Усереднений показник в'язкості дозволяє використовувати цей матеріал для різних систем і вузлів промислових установок практично без обмежень, навіть якщо ті постійно, інтенсивно експлуатуються.

  Сфер застосування ІМ І-20А дуже багато. Найпоширеніша — забезпечення стабільної та безпечної роботи гідравлічних систем на підприємствах і виробництвах. Мастило підходить для верстатів, ріжучих метал, будь-яких будівельних машин, пресів, конвеєрів, інших автоматичних ліній. Дозволяє ефективно працювати легко-і середньонавантаженим зубчастим передачам, що не потребують спеціалізованих ПММ.

  Ціни на масло індустріальне І-20А в Києві і по всій Україні доступні. Його можна задіяти всюди, де немає особливих вимог до захисту від окислення і корозії, не передбачаються занадто інтенсивні і великі навантаження. Речовина відноситься до найпоширенішої групи нафтопродуктів, затребуваних як робочі рідини для гідравліки. Може застосовуватися і для машин, що працюють під відкритим небом.

  Пропонуємо купити масло індустріальне І-20А в Києві оптом, щоб заощадити і відразу отримати великий обсяг товару. Ми дотримуємося всіх правил безпечного перевезення і зберігання. Температура спалаху, по досягненні якої можливе горіння, — 180 градусів (у відкритому тиглі).