Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Індустріальне мастило І-40 загального призначення виробляється із сірчистої або малосірчистої нафти. У процесі його отримання використовуються наступні засоби очищення:

  • компаундне;
  • дистилятне, коли мазут очищається у вакуумній установці;
  • залишкове.

  В останньому випадку в якості сировини використовуються продукти нафтопереробки.

  Загальна інформація

  Ціна масла І-40 нижча, якщо порівнювати її з мастильними матеріалами інших марок. Річ у тому, що нафтопродукт не містить протизносних, антикорозійних, протизадирних, адгезійних та інших типів присадок. Незважаючи на його полегшений склад, на багатьох підприємствах завжди існує необхідність купити оливу І-40. Вона є ефективною, якщо її використовувати на гідравлічних системах і вузлах із середнім ступенем завантаженості.

  Застосовується для змащування окремих механізмів промислових станів, автоматизованих ліній, пресів. Використовується на різних типах будівельної або дорожньої техніки, на яку встановлюється навісне обладнання. Часто оливою серії І-40, враховуючи низьку ціну, заміняють більш дорогі мастильні матеріали.

  Технічні характеристики

  Склад індустріального мастила І-40 регламентує ГОСТ 20799-88, дія якого в Україні триватиме орієнтовно до 2022 р. Згідно з цим нормативним документом, продукт повинен відповідати показникам:

   • щільність — не більше 900 кг/м

  3

  • ;
  • зольність не повинна перевищувати 0,005% від маси;
  • граничне кислотне число — 0,05 мг КОН /1г;
  • температура: горіння — 220 °С, а застигання — -15 °С.

  Кінематична в'язкість при 40 °С коливається в межі 61 і 75 мм2/с. Можливі сліди води, але вміст механічних домішок і розчинників є неприпустимим. Збільшення кислотного числа при окисленні нафтопродукту спостерігається в межах 0,4 мг КОН/1 г., а смол — не > 3.

  Компанія, яка завжди прийде на допомогу

  Споживання оливи індустріальної, в тому числі марки І-40 у великих об’ємах здійснюється в аграрних компаніях та комунальній сфері для обслуговування спецтехніки; на промислових підприємствах для заливки в верстати та інше робоче обладнання. Щоб виключити простої, необхідно налагодити своєчасну і безперебійну поставку. Найкращим помічником у вирішенні цього питання виступить компанія Branel.

  Ми понад 10 років спеціалізуємося на продажу палива і нафтопродуктів оптом. У нас є всі умови для здійснення доставки в найкоротші терміни. Бази Branel знаходяться по всіх регіонах України. Завдяки такому порядку робіт ви не лише заощаджуєте час, але і вам не доводиться оплачувати багатокілометровий пробіг машини. Вибираючи на сайті оливу, ви маєте можливість попутно підібрати і автотранспорт, обладнаний для її перевезення. Інформація про машини, що є вільними на момент вашого пошуку, відображується у режимі онлайн. Нафтопродукт надходить від перевірених виробників, до кожної позиції додається сертифікат якості.

  На сайті постійно оновлюється ціна індустріального мастила І-40, оскільки вона залежить від ситуації на нафтовому ринку. За допомогою спеціальної опції ви зможете розрахувати вартість поставки. Вона формується виходячи з обсягу, відстані перевезення, типу нафтопродукту та інших параметрів, які ви вводите в відповідні поля віртуального калькулятора. Якщо виникли запитання, телефонуйте або надсилайте нам повідомлення. Наші співробітники обов'язково нададуть вам консультації.