Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Branel – надійний постачальник продукції європейської якості

  Олива індустріальна І-40А – це хімічна сполука, яка широко використовується у промисловості. Завдяки високій в'язкості й мінімальному (до 1%) вмісту сірки, вона застосовується для виготовлення різних мастильних матеріалів. Для її отримання використовують дистилятну оливу або суміш дистилятного й залишкового масел, що утворюються внаслідок селективного очищення сірчистих і малосірчистих нафтопродуктів.

  Особливості застосування

  У промисловості найчастіше використовується чиста олива І-40, цінність якої у відсутності присадок і добавок. Оскільки вона є основою для отримання різних мастильних речовин, її застосовують так само, як і інші базові індустріальні мастильні матеріали.

  Олива І-40А підходить для:

  • крупного промислового устаткування;
  • гідравлічних систем;
  • будівельних конструкцій, що працюють на відкритому повітрі;
  • дорожньої техніки й машин, що експлуатуються при плюсовій температурі;
  • різного обладнання, що вимагає мастила з більшою в'язкістю, ніж в І-12А, І-20А.

  Корисно! Згідно з ГОСТом 17479.4-87, назва індустріальної оливи розшифровується таким чином: «І» – речовина, що належить до категорії індустріальних мастильних матеріалів. «40» – показник в'язкості. «А» – маркування, що вказує на відсутність домішок і присадок.

  Важливо пам'ятати, що при використанні індустріальної оливи для забезпечення безперебійної роботи механічних вузлів її склад може змінюватися. Під впливом процесів окиснення вона піддається активній деградації. У ній з'являються шлам, металеві частинки, волога, сажа та інші речовини. Для запобігання поломкам агрегатів виробник рекомендує не допускати надмірної деградації. При перших ознаках зміни фізико-хімічних властивостей необхідно усунути «відпрацьовану» оливу й залити нову.

  Особливості співпраці з «Бранел»

  Якщо вас зацікавила ціна оливи І-40А, пропонуємо оформити заявку на нашому сайті. Компанія Branel займається продажем якісних нафтопродуктів вітчизняного та закордонного виробництва великим і дрібним гуртом. У нас можна купити пальне, зокрема оливу І-40, за цінами постачальника. Завдяки налагодженій співпраці з українськими та закордонними партнерами, ми гарантуємо бездоганну якість кожного продукту та оперативну доставку. Наші бази розташовані по всій Україні, тому перевезення не займає багато часу.

  Серед великого переліку конкурентів нас обирають завдяки:

  1. Гнучкій ціновій політиці.
  2. Комплексному обслуговуванню.
  3. Широкому переліку товарів, що реалізуються.
  4. Найсуворішому контролю якості продукції, що поставляється.
  5. Індивідуальному підходу до клієнтів.

  Звертайтеся до наших консультантів, щоб отримати відповіді на питання, що виникли, або укласти договір про взаємовигідне співробітництво. Працюємо з приватними підприємцями та юридичними особами. Виконуємо постачання будь-яких обсягів індустріальної оливи власним автотранспортом по всій Україні.