Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Мазут - це темне важке речовина, яке використовується в якості комерційного палива заводами, фабриками, промисловими підприємствами. На території Сполучених Штатів Америки, Європи він широко застосовується для виробництва дизеля, в Росії, а також в інших східних країнах — для опалення будинків.

  Дане масляне паливо надзвичайно затребуване через економічну ціну продукту, доступності, простоти переробки його сирої форми. Мазут марки М100 класифікується як топковий. Він виробляється із залишків переробки сирої нафти.

  Високий вміст БТЕ (Британська теплова одиниця) робить його ідеальним для більших котлів при виробництві пари. Це пояснюється тим великою кількістю енергії, яку він виробляє. Його можна порівняти з нафтою номер 6, що є частиною продуктів, що залишилися після випаровування бензину і більш легких сполук.

  Ключовими перевагами сотого масла є низька зольність, можливість контролювати сірчаний рівень, досить високий ресурсний запас, так як 50% нафти після переробки виділяє мазутний залишок.

  Географія виробництва

  Мазут М100 виробляється в Ірані, Російській Федерації, Казахстані, Азербайджані, Туркменістані. Нещодавно новим ринком для його виготовлення стала також Індія. Найбільш важливим міркуванням (не єдиним) при класифікації даного палива є вміст сірки, на яке може впливати вихідна сировина. Відвантаження так званого продукту "брудного масла" має ряд унікальних вимог, оскільки в'язкість істотно впливає на можливість перекачування. Це істотно визначає умови експорту.

  Існуючі види

  Диференціація різних типів М100 обумовлюється вмістом сірки в речовині. Різні сорти представлені її наступними рівнями:

  • "дуже низьке" - 0,5%;
  • "низьке" –0,5-1,0%;
  • "нормальне" - 1,0-2,0%;
  • "високе" –2,0-3,5%.

  Мазут з дуже низьким вмістом сірки зазвичай проводиться з сировини, де даний елемент спостерігається в мінімальних кількостях. Тому, як уже зазначалося, Базова речовина має ключове значення. "Низька» і "висока" сірка, як правило, доступна з Ірану. Хоча основним виробником даного виду палива вважається Російська Федерація.

  Незалежно від наявного типу, речовина має 4 клас небезпеки за впливом на організм людини, тому при роботі з ним необхідно строго дотримуватися встановлених правил.

  Суднове застосування

  Важкі мазути активно використовуються як морське паливо. В даний час є найбільш широко застосовуваним маслом для середніх і великих суден. Для досягнення різних специфікацій, рівнів якості ці залишкові види палива змішуються з більш легкими речовинами, такими як морський газойль або дизель. Отримані суміші також називають проміжними паливними маслами. Вони класифіковані відповідно до їх в'язкістю, а також визначаються рівнем сірки.

  На сайті компанії Branel представлені кращі умови покупки на території України. Завдяки широкому асортименту і зручному каталогу ви легко знайдете необхідний товар. Ми маємо в своєму розпорядженні більше 100 базами по країні, що забезпечує високу швидкість транспортування до зазначеного вами населеного пункту. Зробити необхідні розрахунки можна, скориставшись калькулятором, який представлений на сайті. Це дозволить отримати повну картину про вартість продукту, його доставку. Після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі.