Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
11.06.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Компанія Branel пропонує купити мазут марки М 100 в Києві за доступною ціною. Вартість поставки розраховується на сайті і залежить від відстані по маршруту. Можна відразу побачити розцінки на перевезення в обидва боки. Продаємо паливо високої якості, що відповідає всім потребам і запитам сучасної промисловості. У продажу також — інші види нафтопродуктів, затребуваних в Україні.

  Купити мазут марки М 100 в Києві часто необхідно підприємствам, що працюють в сфері переробки та важкої промисловості, ЖКГ, флотам. Товар являє собою темний нафтопродукт, що отримується в результаті нафтопереробки. Це залишкова речовина, в основі складу якої — нафтові смоли, що мають велику молекулярну масу, і вуглеводні.

  Головні особливості та характеристики

  Маркування М 100 привласнюють мазуту, вміст якого після переробки передбачає наявність металів, що від початку присутні в натуральному складі нафти. Звідти виділяють всі фракції зі зниженими температурами конденсації. Це топковий тип продукту, який використовується як рідке паливо для печей котелень. Основне призначення — підтримка роботи теплостанцій, що забезпечують опалення та водопостачання в містах.

  У нас доступні ціни на мазут марки М 100 в Києві. Вартість залежить від регіону поставки. Переваги цієї речовини такі:

  • дуже малі показники зольності. Зазвичай вони не перевищують 0,15%;
  • можливість регулювати питому температуру згоряння і контролювати вміст сірки. Рівень присутності останньої — не більше 3,5%;
  • відносно великий ресурсний запас. Після видобутку нафти більше 50% отриманої речовини перетворюється після переробки в мазутні залишки.

  Найважливішою характеристикою, на яку звертають увагу при виборі та купівлі цього нафтопродукту, є в'язкість. Для її визначення використовують спеціальний прилад, званий в’язкозиметр, він визначає умовний показник. При температурі 80 градусів у мазуту марки М 100 в'язкість буде вище, ніж у аналогів. В таких умовах вона досягає приблизно 15,5.

  Цим і забезпечуються наступні важливі характеристики такого рідкого палива:

  • складна переливність. Для перевезення потрібні певні умови, щоб дотримуватися всіх правил і забезпечити безпеку в роботі з матеріалом. Наша компанія гарантує відсутність будь-яких проблем при поставках;
  • велика кількість механічних добавок. В продукції цієї марки їх більше, ніж в інших, приблизно в 25 разів. Середня цифра вмісту домішок становить 2,5%;
  • температура застигання до желеподібного стану — +25 °С і вище;
  • межа вибухонебезпечності — до 110 градусів. До її досягнення можливе зберігання без побоювань, що випадково почнеться горіння;
  • відсутність дизельних фракцій. Їх додають в інший тип топкової речовини — М 40.

  Для стабільної роботи підприємства варто замовити мазут марки М 100 в Києві оптом. У великих компаніях споживання цього нафтопродукту відбувається постійно. На нашому сайті йде продаж великих об’ємів з поставками з різних областей України.