Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  У компанії Branel ви зможете купити стабільний важкий бензин від виробника. Речовина складається з вуглеводнів, початок температури кипіння не нижче 25 °С. Вміст смол – 5/100 мг. Вода і механічні домішки в складі повністю відсутні. Масова частка сірки не перевищує 0,1%.

  Поставляємо продукти перероблення нафти юридичним особам приватної, державної і колективної форм власності. Виконуємо продаж відповідно до чинного законодавства. Видаємо всі необхідні супровідні свідоцтва і документацію для ведення звітності.

  Особливості продукту

  БГС виробляється в процесі перероблення попутного газу на місцях видобутку ресурсів. Стабілізується за допомогою високотехнологічного обладнання, яке призначене для видалення газу і елементів, які порушують стабільність складу.

  Купити стабільний важкий бензин доцільно для сировини центральних установок газифікації, піролізу нафтохімічних підприємств, компаундування бензину для автотранспортних засобів.

  Нафтопродукт активно застосовується на виробничих потужностях хімічної промисловості, має високий рівень споживання на підприємствах органічного синтезу.

  Додатково БГС застосовується для наступних цілей:

  • створення формул герметизуючих засобів і мастик;
  • виробництво волокон синтетичного походження;
  • виготовлення лакофарбових матеріалів, барвників і розчинників;
  • розробка витратних матеріалів для очищення і промивання технологічного виробничого устаткування різного функціонального призначення;
  • виготовлення паливно-мастильних матеріалів.

  БГС застосовується в технологічному процесі витяжки каніфолі з деревини. З огляду на небезпеку горіння через іскри, підвищеної температури, продукт потрібно транспортувати і зберігати відповідно до чинних правил протипожежної безпеки.

  Переваги співпраці

  У компанії Branel ви зможете придбати стабільний важкий бензин гуртом в дрібних, середніх і великих обсягах. Укладаємо договірні угоди на постійні поставки нафтопродуктів.

  Наші клієнти користуються такими перевагами співпраці:

  1. Адресна доставка по Києву та інших містах, селищах і територіальних базах. Відправимо стабільний важкий бензин в Україні в будь-який регіон. Тримаємо автопарк сучасної техніки, пристосованої для транспортування небезпечних вантажів за всіма правилами протипожежної та екологічної безпеки.
  2. Актуальні ціни. На сайті, каналах у Viber і Telegram знаходиться достовірна інформація. Щоб покупці орієнтувалися в вартості реалізованих товарів, щодня оновлюємо актуальні ціни.
  3. Якість продукції за державними стандартами. Характеристики нафтопродуктів відповідають вимогам, зазначеним в державних стандартах і технічних умовах.
  4. Ціна на стабільний важкий бензин нижча, ніж вартість сировини такої якості на українському ринку.

  Щоб оформити заявку, замовляйте зворотний дзвінок. Ми зв'яжемося з вами, проконсультуємо, допоможемо у виборі, оформимо покупку.

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди