Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
21.10.2021 17:55
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Пропан-бутан — одна з найбільш популярних сумішей рідких газів, що використовуються як паливо. ЇЇ виготовляють з нафти або нафтопродуктів. Для того, щоб зберегти суміш в рідкому стані і забезпечити їй надійне транспортування, на неї впливають тиском, величина якого становить 16 атмосфер. Поєднання у деяких джерелах позначається як LPG. Абревіатура відображає походження продукту і перекладається з англійської мови як суміш нафтових рідких газів.

   Технічні особливості

  У зрідженої газової суміші бутан виконує функцію палива, у той час як пропан створює тиск. Процентне співвідношення газів регулюється і залежить від кліматичних або погодних умов. Наприклад, в холодну пору року вміст пропану може доходити до 80%. Завдяки цьому посилюється випаровування, а воно, у свою чергу, покращує процес подачі палива.

  Влітку, навпаки, вміст пропану зменшується до 40%. При високих температурах скраплений газ випаровується добре, в той час, як надлишок тиску може призвести до порушення герметичності комунікаційної системи. Серед ключових характеристик пропан-бутанової суміші:

  • відсутність запаху — щоб його отримати, в склад додають спеціальну хімічну речовину — одорант, для цього найчастіше використовують етілмеркоптал;
  • октанове число, що дорівнює 110 Од.;
  • утворення в місткості двофазної системи — рідкої і газоподібної, що надає можливість зберігати невеликі об’єми сполуки.

  Широко використовується і зріджений природний газ для автомобілів. Найпоширенішим у цій групі є метан. Крім того, що вартість цього скрапленого газу нижче, ніж у інших видів палива, продукт ще і безпечний у використанні. Це обумовлено тим, що у метану внаслідок його підвищеної летючості відсутня здатність накопичуватися в резервуарі або балоні. Якщо відбувається аварійна ситуація, рідкий газ не утворює суміші з повітрям, що приводить до виникнення пожежі або навіть вибуху. Ще одна корисна властивість, якою характеризується метан — екологічність. При його використанні знижуються викиди в атмосферу, що утворюються в процесі горіння.

  Для постачання обирайте надійного партнера

  Оскільки вартість скрапленого газу відносно невисока, його використання дуже широке. Це не лише заправляння автівок, але і побутові та виробничі потреби. Компанія Branel готова забезпечити постачання цього продукту оптом на спеціальним чином обладнані АЗС, промислові підприємства та інші організації.

  Ми вже 10 років займаємося продажем на паливному ринку. За цей період уклали договори з перевіреними постачальниками. Звернувшись до нас, ви знайдете лише сертифікований скраплений газ, якість якого відповідає всім українським і міжнародним нормам. Наші бази розташовуються у всіх областях України, в містах:

  • Київ;
  • Кривий Ріг;
  • Бородянка;
  • Шепетівка;
  • Одеса;
  • Житомир і т. д.

  Пункти забору знаходяться також в селах Білозір'я, Станишівка, Канатово та інших. Той факт, що наші бази розміщені по всій Україні, прискорює доставляння нафтопродукту. Забір палива здійснюємо зі сховища, найближчого до кінцевої точки. В результаті наші замовники не лише заощаджують час, але і не оплачують зайвий кілометраж.

  Ціна зрідженого газу регулярно оновлюється, оскільки вона залежить від стану справ на нафтовому ринку. Ми ж, зі свого боку, завжди надаємо актуальні показники. Вартість доставляння визначається різними параметрами, серед яких відстань, тип палива, його об’єм та інше. Зв'яжіться з нами по телефону або напишіть питання в повідомленні на сайті. Ми обов'язково пояснимо всі моменти, які стосуються нашого товару або співпраці з нами.