Актуальні ціни
Вибачте, немає інформації про цей вибір
Останнє оновлення цін
07.12.2021 17:51
Купити паливо

  Калькулятор стоимости доставки

  Розрахунок відстані
  Км Км Наприклад в одну сторону 60 км
  грн/км грн/км Наприклад ціна дороги 20 грн/км
  Результат
  Більше 10 років

  На паливному ринку

  Більше 1000

  Успішних угод

  Більше 100

  Паливних баз

  Більше 70

  Поставок в день

  Якщо у вас є питання - напишіть нам

  Вы можете связатся с нами в любое время

  Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання

  Натискаючи «Відправити», я приймаю умови Користувальницької угоди

  Зріджений газ є чудовою альтернативою природному. Це продукт нафтопереробки, схильний до зрідження методом охолодження до –160 градусів. Цей газ візуально являє собою рідину без кольору та запаху. У такому стані ця речовина не є горючою або агресивною. Для експлуатації нафтопродукт повинен бути випарованим до початкового стану. Branel пропонує якісний скраплений газ у Рівному за доступними цінами з можливістю постачання до будь-якого міста України.

  Основні переваги нафтопродукту

  Для цього продукту нафтопереробки характерні такі переваги:

  1. Октанове число. Якщо для бензину цей показник становить не більше ніж 95, то для зрідженого газу – у діапазоні 105-109. Чим вище ця величина, тим нижче можливість детонації. При споживанні газу двигуном детонація практично повністю виключається. Це позитивно відбивається на роботі силового агрегату та його терміні служби загалом.
  2. У речовині відсутні домішки й інші шкідливі елементи, наприклад бензол, сірка тощо. Це добре відбивається на функціонуванні паливної апаратури, каталізатора, кисневого датчика та інших конструктивних елементів.
  3. При експлуатації газу мастило в ДВЗ не так забруднюється. Його в'язкість залишається приблизно на тому самому рівні. Завдяки збереженню якості, заміна мастила може проводитися рідше.
  4. Екологічність. Якщо зріджений газ використовується для заправки автомобіля, це більш безпечно для навколишнього середовища. Вміст шкідливих речовин у вихлопних газах значно нижче, у порівнянні з бензином.
  5. Економія. Це один з основних факторів для автовласників. Ціни на зріджений газ у Рівному у два рази нижче, ніж на бензин. Чим більше ви їздите на авто, тим швидше відіб'ється установка газобалонного обладнання.

  Процедура зрідження палива здійснюється ступенями. На них відбувається стиснення газу у 5-12 разів. Після цього речовина охолоджується й подається на наступний щабель. Процедура зрідження здійснюється при охолодженні до необхідної температури на останньому етапі стиснення. Технологія вимагає серйозної витрати енергії. Зазвичай це до 25% від її обсягу, який міститься в газі.

  У технології зрідження особливу роль відіграє ефективність теплообмінного обладнання, а також теплоізоляційних матеріалів. Потрібно враховувати, що чистий зріджений газ не схильний до горіння, не запалюється й не вибухає. Загоряння можливе при випаровуванні та контакті з відкритим джерелом вогню. Щоб відбулося займання, концентрація випарів у повітрі повинна скласти не менше ніж 5-15%. Якщо цей показник буде нижче, загоряння неможливе. При концентрації випарів більше ніж 15% у повітрі стає значно менше кисню.

  Основні особливості продукту:

  1. При зрідженні щільність речовини зростає в кілька сотень разів. Це збільшує ефективність і зручність зберігання, забезпечує простоту транспортування.
  2. Рідина належить до категорії нетоксичних. Якщо плануєте придбати зріджений газ у Рівному, для його збереження потрібний теплоізольований резервуар. Великі обсяги зберігаються у спеціальних наземних ємностях при певному тиску.
  3. Використання зрідженого газу забезпечує можливість газифікації об'єктів, розташованих віддалено від магістральних трубопроводів. Для цього поруч зі споживачем потрібно побудувати резерв для палива.

  Щоб купити зріджений газ у Рівному або замовити його доставку до будь-якого міста України, зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на сайті. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте нафтопродукти найвищої якості за прийнятною вартістю. Branel є лідером у сфері продажів зрідженого газу, бензину, дизпалива гуртовими обсягами. Ми поставляємо продукти нафтопереробки до будь-якого міста власним транспортом. Усі автомобілі проходять багаторівневий контроль перед виходом на маршрут, а клієнт може зв'язатися з водієм, коли буде зручно, щоб уточнити час доставки.