Каталог транспорту

Вибачте, немає інформації про цей вибір

  Доставка палива – один із пріоритетних напрямків діяльності компанії Branel. Завдяки автопарку, який налічує декілька десятків одиниць спеціалізованого транспорту, ми успішно здійснюємо постачі нафтопродуктів у будь-яких обсягах. Нашими постійними замовниками вже стали клієнти не тільки з Києва – у нас замовляють доставку бензину по всій Україні.

  Яку машину замовити для транспортування палива

  Наша служба доставки бензину – один з найбільших імпортерів нафтопродуктів на ринку України. Ми успішно займаємо провідні позиції завдяки злагодженій роботі та великому автопарку спеціалізованого транспорту. Співпрацюючи з нами, клієнт може не турбуватися про терміни або якість перевезеного продукту. Ми відповідаємо за підбір відповідного транспортного засобу, безпеку та вчасну доставку дизельного палива. На вигідних умовах здійснюємо продаж таких продуктів, як темні, світлі нафтопродукти, бітум, газ. У нашому парку представлені газовози, бензовози і бітумовози, які за раз можуть перевезти від 2000 до 40 000 л.

  Головна перевага співпраці з Branel – зручність. Маючи 10-річний досвід на ринку збуту нафтопродуктів, компанія оперативно та професійно реагує на завдання будь-якої складності. Потрібно терміново перевезти дизельне паливо або скраплений газ, купити бітум або базове масло? Звертайтеся! Ми запропонуємо вигідні ціни та транспорт для перевезення замовлення до будь-якого міста або селища України.

  Основні принципи, якими ми керуємося в роботі:

  1. Надійність. Кожне замовлення, прийняте диспетчером, буде виконано у строк.
  2. Оперативність. Схема роботи з клієнтами відпрацьована до дрібниць, практично виключений людський фактор. Це дозволяє гарантувати ретельність і своєчасність доставки.
  3. Стабільність. Ми співпрацюємо з провідними імпортерами нафтопродуктів з України, РФ, Туреччини та Литви, тому в нас не буває перебоїв з постачанням.
  4. Безпека. Кожен транспортний засіб проходить багаторівневий контроль (до виходу на маршрут, під час завантаження та транспортування). Автопарк регулярно поповнюється, що дозволяє задовольняти потреби ринку, який постійно зростає.
  5. Контроль. На будь-якому етапі маршруту можна зв'язатися з водієм і перевірити дотримання обумовлених термінів.

  Споживання продуктів переробки нафти з різним вмістом продуктів горіння збільшується щорічно. Не дивно, що пропорційно цьому зростає попит на послуги нашої компанії. За останні роки ми успішно уклали 10 000 угод і не зупиняємося на досягненому.

  Особливості співпраці

  Хочете купити оптом бензин з доставкою? З нашою допомогою це безпечно, недорого та зручно. Наш автопарк налічує понад 30 машин, тому завжди можна знайти вільний бензовоз, який вирушить за вказаним маршрутом. Більш того, ми гарантуємо:

  • вигідні тарифи (від 19 грн / 1 ​​км);
  • дотримання оптимальних умов перевезення та заходів безпеки (температура, вологість);
  • чітке виконання взятих на себе зобов'язань (терміни й обсяг постачань);
  • вигідні умови співпраці для постійних клієнтів;
  • обслуговування «під ключ».

  Як додаткові послуги надаємо лічильники й мотопомпи. Наші автоцистерни призначені для перевезення наливних вантажів підвищеної небезпеки. Усвідомлюючи ризики, ми вжили всіх заходів, щоб забезпечити збереження й цілісність продукції під час транспортування. Уся діяльність проводиться згідно з ліцензією. Залишилися питання? Подзвоніть менеджеру або заповніть форму зворотного зв'язку. Ми відповімо у зручний для вас час.